W maju 2010r. zdobyłem srebny i brązowy medal na XII Ogólnopolskim Konkursie Modeli Redukcyjnych w Kruszwicy w klasie PS (pojazdy szynowe). Było też 4 miejsce za śmigłowiec.

     
   

W maju 2011r. zdobyłem srebny medal na XIII Ogólnopolskim Konkursie Modeli Redukcyjnych w Kruszwicy w klasie H (helikoptery). Były też 4 miejsca za tramwaj i transporter opancerzony.

 

         
 

We wrześniu 2011r. zdobyłem kolejny medal, tym razem brązowy za parowóz Ty 45 na XI Ogólnopolskim Konkursie Modeli Kartonowych w Przeciszowie w klasie MPSZ (pojazdy szynowe).

 

         

W maju 2012r. ponownie byłem na konkursie modelarskim w Kruszwicy. Tym razem bez medali. Czwarte miejsce zajął model RAH 66 Comanche w klasie helikopterów.

 
           
 

W końcu kwietnia 2013r. otrzymałem wyróżnienie za parowóz Ty 45 na 7 Inowrocławskich Spotkaniach Modelarzy Redukcyjnych w Inowrocławiu w klasie PS (pojazdy szynowe).

 

         
 

W maju 2013r. zdobyłem brązowy medal za samolot Su 7B na XV Ogólnopolskim Konkursie Modeli Redukcyjnych w Kruszwicy w klasie S3, czyli samoloty odrzutowe. Miejsca 4, równorzędne, otrzymały wagony towarowe w klasie pojazdów szynowych.

 

         
 

W czerwcu 2013r. będąc na konkursie modelarskim we Wrocławiu, otrzymałem wyróżnienie sponsora imprezy - firmy Solaris [produkująca autobusy i tramwaje]- za pojazd komunikacji miejskiej. Co prawda dyplomu nie otrzymałem do tej pory od tej firmy - bo minęli się trochę z kulturą.

 
           
 

15 czerwca 2013r. odbył się pierwszy konkurs kartonowych (i plastikowych też) modeli kolejowych w Wołowie, a że kleję te modele już od wielu lat, to nie mogłem tam niebyć. Zdobyłem kilka medali w kategorii wagonów towarowych i lokomotyw elektrycznych oraz puchar Grand Prix za parowóz i sponsora imprezy za tramwaj.

 

 

 

 

 

 

 
 

W kwietniu 2014r zawitałem pierwszy raz na Mistrzostwach Polski Modeli Redukcyjnych Okrętów i Statków Klasy 'C' NAVIGA w Oleśnicy.

Wystawiłem tam U-boota IXc/40. Okręt podwodny został sklasyfikowany i uzyskał Świadectwo Pomiarowe Modelu.

 

         

W maju 2014r. zdobyłem brązowy medal za okręt podwodny U-boot IXc/40 na XVI Ogólnopolskim Konkursie Modeli Redukcyjnych w Kruszwicy w klasie O-S, czyli okręty i statki. Lokomotywa SM 03 zajęła tam 4 miejsce.

 

 

         
 

W czerwcu 2014r odwiedziłem ponownie Wołów i organizowany tam konkurs modeli kolejowych. Model lokomotywy spalinowej i wagon chłodnia zdobyły medale oraz puchary sponsorów. Odbywała się tam też Dolnośląska Wystawa modeli kartonowych, na którą zabrałem U-boota i śmigłowiec Puma. Te modele też uzyskały medalową punktację.

 

 

 

 

 

 

W kwietniu 2015r pojechałem z kilkoma modelami do Inowrocławia. Śmigłowiec Puma uzyskał tam wyróżnienie.

 

 

         

W czerwcu 2015r pojechałem z modelami do Wrocławia. Lokomotywka SM 03 uzyskała tam wyróżnienie.

 

 

         
 

W lutym 2016r pojechałem z modelami po raz pierwszy do Rypina na VI Konkurs Modeli Kartonowych i Makiet. Śmigłowiec 'Puma' zajął tam II miejsce.

 

         

W kwietniu 2016r pojechałem z modelami do Inowrocławia na X Konkurs Modeli Kartonowych. Wagon z kłonicami 401Ze i samochód Syrena 105 dostały wyróżnienia.

 

 

         

W styczniu 2017r odwiedziłem Aleksandrów Łódzki na II Wojewódzkim Konkursie Modelarskim. Tam moje modele uzyskały medalową punktację. Była też wręczana nagroda specjalna za najlepszy model kartonowy samolotu projektu śp. Tadausza Grzelczaka. Łódzka Sjesta Modelarska przyznała mi tę nagrodę za model Fw-190 A3.

 

 

 

 

     

W kwietniu 2017r pojechałem z modelami do Inowrocławia na XI Konkurs Modeli Kartonowych. Elektrowóz ET 22 dostał wyróżnienie oraz Grand Prix Answer za najciekawszy model.

 

 

 

       
 

W maju 2017r pojechałem do Kruszwicy na XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Odbywał się tam też pierwszy z serii, memoriał im. Tadeusza Grzelczaka. Mój Messerschmitt BF 109 F2 uzyskał puchar, który wręczała (co było wielką niespodzianką dla mnie i wszystkich obecnych) córka p. Grzelczaka.

         
 

We wrześniu 2017r pojechałem do Przeciszowa na XVII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Model elektrowozu ET 22 zajął drugie miejsce w klasie waloryzowanych pojazdów szynowych.

 

         

W lutym 2018r zawitałem do Aleksandrowa Łódzkiego na III Wojewódzki Konkurs Modelarski. Model elektrowozu ET 22 zajął pierwsze miejsce w klasie pojazdów szynowych. Myśliwiec Messerschmitt Bf109 otrzymał nagrodę specjalną im. Tadeusza Grzelczaka.

 

 

         
 

W marcu 2018r przyjechałem pierwszy raz ze swoimi modelami do Nowego Tomyśla na IV Konkurs Modeli Kartonowych. Model elektrowozu ET 22 zajął drugie miejsce w klasie pojazdów szynowych. Chata Olędrska natomiast trzecie miejsce.

 

       

W maju 2018r pojechałem do Kruszwicy na okrągły już, jubileuszowy XX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Odbywał się tam też drugi memoriał im. Tadeusza Grzelczaka. Mój Musteng P51D zdobył puchar.

 

 

         
 

W lutym 2019r pojechałem do Nowego Tomyśla na jubileuszowy V Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. Wagon chłodnia 202L zdobył tam nagrodę Grand Prix wydawnictwa Answer.

 

         
 

Też w lutym 2019r przyjechałem na IV Międzynarodowy Konkurs-Wystawa Modeli Redukcyjnych o puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego. Model elektrowozu ET 22 zajął trzecie miejsce w klasie pojazdów szynowych oraz otrzymał nagrodę specjalną wydawnictwa Draccus Models. Nagrodę specjalną im. Tadeusza Grzelczaka otrzymałem za Mustanga P51D.

 

 

     
 

W kwietniu 2019r pojechałem do Inowrocławia na 13 Konkurs Modeli Kartonowych. Wagon chłodnia 202L otrzymał tam wyróżnienie.

         
 

Też w kwietniu 2019r odwiedziłem Kruszwicę. Odbył się tam XXI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Pojazd kołowy Pirania II LAV 25TVA zdobył trzecie miejsce.